Oświetlenie wnętrz - inspiracje i porady

Czy warto postawić na lampy sufitowe tuby?

Przy aranżacji mieszkania w pierwszej kolejności warto zadbać o porządne oświetlenie. W dużej mierze to właśnie dobierając odpowiednie lampy sufitowe tuby można ukryć w mieszkaniu wszystkie niedoskonałości i uwypuklić największe atuty.

Niezawodne oświetlenie

Wspomniane we wstępie lampy sufitowe tuby z Candellux.com.pl można wykorzystać nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Godne polecenia są przede wszystkim nowoczesne lampy z wbudowanymi diodami LED. Aby wybrać porządną lampę na lata warto wziąć pod uwagę klasę szczelności. Lampy zewnętrzne narażone są nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na niekorzystne warunki atmosferyczne. Oprawy koniecznie muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie zawiodą w najmniej spodziewanym momencie. Lampy sufitowe tuby są bardzo uniwersalne, dlatego też pasować będą do każdego wnętrza. W obecnym sezonie najczęściej wybierane są lampy w kolorze białym albo srebrnym. Oprawy okrągłe dodają lekkości, a kwadratowe doskonale podkreślają nowoczesny charakter danego wnętrza.

Lampy ogrodowe dla wymagających

Zewnętrzne lampy sufitowe tuby można wykorzystać do oświetlenia ogródka i tarasu. Balkony i tarasy są idealnym miejscem do relaksu albo spotkań rodzinnych, dlatego też warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Pamiętać należy także o tym, że lampy zewnętrzne znacząco zwiększają bezpieczeństwo i odstraszają potencjalnych włamywaczy. Dzięki dobrze podświetlonym ścieżkom wokół domu, można uniknąć nieprzyjemnych upadków i bolesnych kontuzji.

Dlaczego warto postawić na lampy typu tuby?

Zewnętrzne lampy sufitowe tuby charakteryzują się niezawodnością i bardzo dużą wytrzymałością. Oryginalne lampy od renomowanego producenta, mogą służyć nawet przez kilkanaście lat, dlatego też jest to jedna z tych inwestycji, która na pewno bardzo szybko się zwróci. Najbezpieczniejszym wyborem są lampy z wysoką klasą ochronności IP, które poradzą sobie nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Zewnętrzne lampy powinny zapewniać doskonałą ochronę nie tylko przed wilgocią, ale również przed pyłem.

Technologia LED – co warto o niej wiedzieć?

W branży oświetleniowej coraz większą popularność zdobywa technologia LED. Rachunki za energię elektryczną cały czas idą w górę, dlatego też warto jak najszybciej postawić na energooszczędne technologie. Nowoczesne lampy LED wbrew pozorom są bardzo wydajne, a co najważniejsze oferują bardzo przyjemne światło. Lampy LED można wykorzystać w mieszkaniach prywatnych, jak i również w pomieszczeniach publicznych.