Oświetlenie wnętrz - inspiracje i porady

Eleganckie oraz nietuzinkowe propozycje oświetleniowe od Nowodvorski

Kupując oświetlenie do pokoju dziennego, salonu, jadalni czy łazienki, warto przemyśleć wszystkie decyzje. Warto się zastanowić, jak kolorystycznie dobrać lampę oraz jaki rodzaj obudowy będzie najbardziej pasował do wnętrza. Nowoczesne lampy wyróżniają się walorami użytkowymi oraz dekoracyjnymi. Z pewnością awangardowe plafony i stylowe kinkiety nie umkną uwadze zaproszonych gości. Będą one również stanowiły doskonały element dekoracyjny w centralnym miejscu danego pomieszczenia.

Ekskluzywne rozwiązania oświetleniowe elegancką wizytówką domu

Nowoczesne lampy od Nowodvorski inspirowane są stylem industrialnym, awangardowym oraz nowoczesnym. Z tego powodu doskonale nadają się one do oświetlenia salonu, kuchni, sypialni, pokoju dziennego bądź dziecięcego. Elegancka lampa podłogowa z jednym źródłem światła na pewno doskonale doświetli każdy zakamarek. Z kolei kinkiet nada przytulnego i wyjątkowego charakteru pomieszczeniom. Tuby ciekawie wyglądają w łazience, natomiast eleganckie żyrandole w salonach. Sięgając po ekskluzywne i nietuzinkowe rozwiązania oświetleniowe, można zmienić salon w elegancką wizytówkę każdego domu.

Designerskie i modne lampy zgodne z obecną modą

Designerskie i modne lampy jak np. te tutaj projektowane są pod kątem aktualnych trendów dekoracyjnych. Posiadają one metalową obudowę lub szklaną. Nowoczesne lampy stojące wyposażone są najczęściej we włącznik, z pomocą którego można wyregulować źródło światła. Z kolei ruchome ramię pozwala dopasować kąt padania światła do indywidualnych preferencji. Oświetlenie od renomowanego producenta wyróżnia się:

Nowodvorski

  • doskonałym wykonaniem,
  • nowoczesnym wzornictwem,
  • niebanalnym wyglądem,
  • walorami użytkowymi.