Oświetlenie wnętrz - inspiracje i porady

Lampy od polskiej firmy z oświetleniem

Obecnie oświetlenie wnętrza mieszkalnego staje się tak samo ważne jak inne elementy wyposażenia. Producenci oferują integrowanie światła na przykład aplikacjami, tzw. inteligentnymi zestawami czy też zachęcają do zakupu zróżnicowanych akcesoriów. Można mówić o modzie na projektowanie oświetlenia w budynku – do celów prywatnych i nie tylko. Nie bez powodu także mówi się, że światło może dobrze „umeblować” wnętrze.

Ciekawe przykłady – Candellux oświetlenie

W ramach wieloproduktowej oferty firma proponuje ciekawe rozwiązania, którym są girlandy świetlne. Co prawda nie są to elementy przeznaczone do wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. To warto zwrócić uwagę na ten produkt. Gdyż nawet udekorowanie nim wejścia do domu czy framug balkonowych wpłynie na jakość samopoczucia mieszkańców. Kolorowe światło z różnobarwnych żarówek (zakup też pojedynczych sztuk) będzie przenikało do wewnątrz. Ceny wraz z dłuższym dniem stają się jeszcze bardziej dostępne.

Stylowe lampy Candellux

Poszczególne typy lamp są konfekcjonowane według różnych kryteriów. Wybór dla klienta staje się łatwiejszy, gdy może on od razu przejść do ulubionego stylu. Właśnie tak są też prezentowane przez firmę jej lampy. Do wielu wnętrz z przewagą drewna w wystroju będą na przykład pasowały lampy w stylu rustykalnym czy dworkowym. Lampa Candellux w takiej stylistyce jest dostępna jako sufitowa oraz jako podłogowa. Jak również w opcji bardzo licznych pojedynczych kandelabrów. W przypadku tego stylu istotna jest skorelowana z naturalnymi barwami kolorystyka. W ofercie są więc lampy ze złoceniami, brązami, beżami, odcieniami bieli, żółtych tonacji, piaskowe.

Są także oferowane eleganckie lampki biurkowe w tym stylu i z dużą ilością złoceń, podobnie zresztą jak i pozostałe. Nawet w obrębie stylu jest duże zróżnicowanie – bo obok dosyć tradycyjnych lamp z materiałowymi abażurami/tubami są metalowe i chromowane. Bardzo dekoracyjnym jest plafon LED, z dwoma rodzajami akrylowych kryształków. Są one umieszczone na chromowanej podstawie. Efektowne są świetlno-lustrzane refleksy, gdy plafon jest włączony. Więcej informacji na stronie Elampy.